БКК дарує тістечка усім донорам в рамках проекту “Тиждень донора”!

📢Ми раді долучитися до ініціативи КНП “Київський міський центр крові“ та взяти участь у події “Тиждень донора”!

🍰Усі донори отримають солодкі десерти – тістечка “Київські”!


✳️Захід приурочено до Міжнародного Дня донора!🎀🎊

❤️Донори – особливі люди, справжні дарувальники!

❤️Небайдужі, милосердні, чуйні та благородні.

❤️Ви даруєте надію на майбутнє, повертаєте здоров’я, допомагаєте у найтяжчі моменти долі!

❤️Будьте щасливі та благословенні😇!

❤️З вами сили і молитви 🙏 всіх врятованих вами та їхніх близьких!

❤️Дякуємо вам за ваш щоденний героїзм!

☝️Ми підтримуємо донорство та запрошуємо всіх жителів Києва долучитися до благородної місії!

❤️Закликаємо киян ставати донорами, ставати героями для своїх співгромадян!

Тиждень донора, що триватиме 12 та 15–17 червня 2020.

Де: вул. Берлинского, 12 (8:00 – 16:00)
вул. Пимоненка, 8 (8:00 – 16:00)
вул. Запорожця, 26 (9:00 – 14:00)