(Українська) БКК дарує тістечка усім донорам в рамках проекту “Тиждень донора”!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

📢Ми раді долучитися до ініціативи КНП “Київський міський центр крові“ та взяти участь у події “Тиждень донора”!

🍰Усі донори отримають солодкі десерти – тістечка “Київські”!


✳️Захід приурочено до Міжнародного Дня донора!🎀🎊

❤️Донори – особливі люди, справжні дарувальники!

❤️Небайдужі, милосердні, чуйні та благородні.

❤️Ви даруєте надію на майбутнє, повертаєте здоров’я, допомагаєте у найтяжчі моменти долі!

❤️Будьте щасливі та благословенні😇!

❤️З вами сили і молитви 🙏 всіх врятованих вами та їхніх близьких!

❤️Дякуємо вам за ваш щоденний героїзм!

☝️Ми підтримуємо донорство та запрошуємо всіх жителів Києва долучитися до благородної місії!

❤️Закликаємо киян ставати донорами, ставати героями для своїх співгромадян!

Тиждень донора, що триватиме 12 та 15–17 червня 2020.

Де: вул. Берлинского, 12 (8:00 – 16:00)
вул. Пимоненка, 8 (8:00 – 16:00)
вул. Запорожця, 26 (9:00 – 14:00)