Про бренд

Солодощі мають магічні властивості: вони піднімають настрій, дарують відчуття радості та роблять нас щасливішими! З думкою про ваші усмішки сотні кондитерів БКК щодня створюють справжні кондитерські шедеври!

Сьогодні БКК виготовляє близько 20 тонн кондитерських виробів на добу. Тобто щодня нашою продукцією насолоджуються близько 165 000 киян та мешканців інших регіонів України. Якщо всі еклери та заварні тістечка, що виробляє компанія протягом місяця, викласти в рядок, то його довжина дорівнюватиме відстані від Києва до Черкас, та нашими тортами можна вкрити площу, що відповідає чотирьом футбольним полям.

В асортименті БКК понад 90 позицій тортів і тістечок, зокрема такі широко відомі торгові марки, як торти «Грильяжний глазурований», «Празький» з вишнею», «Хрещатий яр», «Київські каштани», тістечка «Заварні з кремом», «Бісквітно-кремові» і «Трюфельні».

БКК сьогодні – це більше ніж 600 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою.

Десерти торгової марки БКК продаються в усіх національних торгових мережах України, а саме: “АТБ”, “Ашан”, “Billa”, “Брусничка”, “Варус”, “Велика Кишеня”, “Metro”, “Novus”, “Пакко”, “Вопак”, “Сільпо”, “Таврія”, “Фора”, “Фуршет”, “Еко-маркет”, “Fozzy”. Компанія також співпрацює з дистрибьюторами, гуртовими та роздрібними покупцями по всій Україні. Крім того, продукцію БКК експортують у Європу, Північну Америку та в країни Близького Сходу.

cake
brownie

Якість

Секрет успіху та шаленої популярності БКК серед споживачів дуже простий: стабільно висока якість продукції та розуміння наших клієнтів!

Компанія виготовляє продукцію на основі традиційних рецептів, що відповідають ДСТУ, та використовує добірні натуральні інгредієнти. На відміну від багатьох конкурентів, продукцію БКК виготовляють на основі натурального вершкового масла, без використання шкідливих компонентів. Торти декорують винятково вручну, тому кожен продукт є справжнім витвором кондитерського мистецтва.

Підприємство відповідає сучасному європейському рівню: завдяки функціонуванню системи менеджменту безпечності та якості харчових продуктів.

Ми впевнені, що пропонуємо Вам продукцію лише найвищої якості!

background

Наші цінності

 • Барвуй життя

  Барвуй життя

  Наша продукція – торти, тістечка, десерти – не просто смачна їжа. Ми – кондитери БКК, віримо, що володіючи рецептами та майстерністю створення найсмачніших десертів, ми здатні змінювати настрій людей на краще, пробуджувати нові яскраві емоції та вносити яскраві барви у життя.

 • Запалюй пристрастю команду

  Запалюй пристрастю команду

  Команда – наша найголовніша цінність, а пристрасть – найважливіший та найперший інгредієнт усіх наших десертів. Тільки разом та з пристрастю ми досягнемо поставлених цілей та принесемо задоволення нашим споживачам

 • Інвестуй в інноваціії

  Інвестуй в інноваціії

  Ми працюємо в першу чергу для задоволення наших споживачів, а отже прагнемо здійснити їх побажання та здивувати новими смаками. Тому інновації та постійний пошук нових технологій – наше щоденне прагнення та завдання. Звідси інвестиції в новітнє обладнання, організацію виробництва та просування продукції.

 • Твори як для себе

  Твори як для себе

  Все, що ми робимо, ми прагнемо робити так, щоб цим можна було пишатися. Будь то розробка новинок, виробництво десертів кожного дня або побудова відносин з партнерами та клієнтами. У питаннях якості продукції ми ставимо перед собою питання – а чи хотів би я такий продукт для себе або моїх рідних? І лише за умови позитивної відповіді рухаємося далі.

 • Сам вирішуй та відповідай

  Сам вирішуй та відповідай

  В роботі з персоналом ми робимо ставку на навчання, розвиток, самостійне прийняття рішень та відповідальність.

 • Даруй щастя

  Даруй щастя

  Серед наших прагнень – організація та підтримка проектів та заходів, спрямованих на підвищення індексу щастя людей. Життя яскраве та прекрасне, а разом з десертами БКК - ще й неймовірно смачне!

Наша місія

Пристрасно, інноваційно та вiдповiдально ми барвуємо життя солодким щастям!

БКК – щастя є!

cake

Виробництво

Компанія «Київський БКК» – провідний національний виробник кондитерських виробів – тортів та тістечок.

В асортименті БКК понад 90 позицій тортів і тістечок, в тому числі такі широко відомі торгові марки, як торти «Київський дарунок», «Грильяжний глазурований», «Празький з вишнею», «Хрещатий яр», «Київські каштани», тістечка «Заварні з кремом», «Бісквітно-кремові» і «Трюфельні».

На виробництві застосовуються як традиційні так і сучасні та інноваційні технолії. Наприклад, виготовлення знаменитих еклерів та заварних тістечок БКК відбувається на повністю автоматизованій лінії з мінімальним людським втручанням, що гарантує стабільно високу якість.

А от торти БКК прикрашаються виключно вручну – тож кожен торт БКК особливий і неповторний.

brownie

Кар’єра в БКК

Ми цінуємо наших співробітників: навчаємо, розвиваємо, підтримуємо їх. Ми також не забуваємо надавати їм цікаві та складні завдання, які стимулюють їх професійний ріст.

Ми пропонуємо:
• Офіційне працевлаштування
• Конкурентна заробітна плата
• Навчання
• Можливість кар’єрного зростання

Якщо ви цінуєте стабільність і бажаєте приєднатися до команди професіоналів, щоб дарувати щастя зовнішньому світу, ми чекаємо на вас!

background

Надішліть резюме

*E-mail введений невірно.Перевірте правильність написання

* Обов’язкові поля для заповнення