БКК дарує тістечка усім донорам в рамках проекту “Тиждень донора”!
📢Ми раді долучитися до ініціативи КНП “Київський міський центр крові“ та взяти участь у події “Тиждень донора”!
🍰Усі донори отримають солодкі десерти – тістечка “Київські”!



✳️Захід приурочено до Міжнародного Дня донора!🎀🎊
❤️Донори – особливі люди, справжні дарувальники!
❤️Небайдужі, милосердні, чуйні та благородні.
❤️Ви даруєте надію на майбутнє, повертаєте здоров’я, допомагаєте у найтяжчі моменти долі!
❤️Будьте щасливі та благословенні😇!
❤️З вами сили і молитви 🙏 всіх врятованих вами та їхніх близьких!
❤️Дякуємо вам за ваш щоденний героїзм!
☝️Ми підтримуємо донорство та запрошуємо всіх жителів Києва долучитися до благородної місії!
❤️Закликаємо киян ставати донорами, ставати героями для своїх співгромадян!
Тиждень донора, що триватиме 12 та 15–17 червня 2020.
Де: вул. Берлинского, 12 (8:00 – 16:00)
вул. Пимоненка, 8 (8:00 – 16:00)
вул. Запорожця, 26 (9:00 – 14:00)



