Геройські тістечка

Геройські тістечка від БКК в колаборації з Charity Hub

 

Ми розпочинаємо підтримку великої ініціативи, спрямованої на подяку та прославлення Героїв України. Вони наші захисники, вони крутіші за будь-яких легендарних супергероїв із фільмів та книжок. Адже вони справжні, вони серед нас.

 

Презентуємо перші тістечка з геройської лінійки зі славетним Привидом Києва (The Ghost of Kyiv). Цей образ є збірним образом пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України, справжніх Захисників неба, що з перших днів російського повномасштабного вторгнення відстояли небо над столицею, зупинивши наступальні дії ворога. Його описують як пілота МіГ-29, який за перші 30 годин російського вторгнення в Україну здобув 6 повітряних перемог у небі над Києвом: збив 2 літаки Су-35, 2 літаки Су-25, по 1 літаку Су-27 та МіГ-29. Зараз «Привид Києва» уособлює подвиги пілотів, що загинули, захищаючи небо, та тих, хто сьогодні продовжує боронити його над всією Україною.

 

Агенція charity-консалтингу та соціального підприємництва Charity Hub створили ініціативу – світ нових Героїв «Надзвичайні» та популяризують українських героїв. Цей соціальний проєкт покликаний розвивати патріотичне виховання дітей та молоді України в легкій та цікавій формі, розкривати та підсилювати важливість історії, яку ми пишемо всі разом – щодня та щоночі.

Ми, БКК, в свою чергу, випустили вже не один патріотичний продукт, адже саме це зараз на часі. І тут наші цінності збігаються. Крім долучення до Світу Героїв за допомогою нанесення їхніх образів на нашу особливу продукцію, ми відраховуємо більшу частину прибутку від усієї лінійки Геройських тістечок на ряд програм підтримки дітей та сімей Героїв (військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, службовців Державної служби надзвичайних ситуацій та інших збройних формувань, волонтерів). На цій сторінці щоквартально ми будемо розміщувати опис програм допомоги та звітуватимемо про їх реалізацію.

Купуйте українське, даруйте українське, підтримуйте українських героїв – сьогоднішніх та майбутніх. Вчимося перемагати разом!