Ви повинні це побачити! 5 місць, які варто відвідати!

Весна – це чудова пора, коли природа та все живе починає пробуджуватися після довгого зимового сну. У цю пору року вже не холодно, але ще й не спекотно. Тому це чудовий період, аби відправитися в подорож Україною.
Пропонуємо вам вибрати одне з мальовничих місць в Україні, а краще спробувати побувати в кожному з них.

ДОЛИНА НАРЦИСІВ


Цвітуть нарциси в першій половині травня. Щоб побачити цю красу й відчути прекрасний аромат, вирушайте до Закарпаття.

ЦВІТІННЯ САКУРИ
Ужгород – неймовірне місто, красиве й оповите легендами. Весною воно набуває особливого шарму, адже чарівні квіти сакури своєю красою полонять усе місто. Чимало туристів з усього світу приїжджають помилуватися цим дійством.

УКРАЇНСЬКА ВЕНЕЦІЯ
У місті Вилкове, що в Одеській області, розташований унікальний заповідник. У березні, поки в інших містах України ще холодно, а іноді й випадає сніг, у Вилковому починають цвісти сади й повертаються птахи, зокрема й пелікани.
До речі, Вилкове ще називають «українською Венецією». Чи так це – дізнайтеся самі, відвідавши заповідник.

ВОДОСПАД ШИПІТ
Побачити водоспад можна в перший весняний місяць, коли на схилах Гемби тануть сніги. Шипіт – один з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття, розташований у горах на околиці села Пилипець.

АСКАНІЯ-НОВА
Не пропустіть шанс побачити красу українського степу, який цвіте тільки навесні. Не обмежуйтеся лише пішохідною екскурсією по зоопарку та дендропарку, а вирушайте на машині в степ, де пасуться стада рідкісних копитних тварин.