(Українська) БКК – це еклерно!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Дорослі, як діти!
БКК – це еклерно!

БКК виробляє близько 20 тонн кондитерських виробів на добу. Щодня продукцією «БКК» насолоджуються близько 200 тис. киян і жителів інших регіонів України.

Якщо всі еклери і заварні тістечка, які виробляє компанія протягом місяця, викласти в ряд, то він простягнеться від Києва до Черкас, а тортів вистачить, щоб покрити чотири футбольні поля.
У 2019 «БКК» вдруге отримав престижну премію «ВИБІР РОКУ» в номінації «Тістечка року»! Це доводить те, що нас люблять мільйони українців.

В асортименті БКК більше 90 позицій тортів і тістечок. Продукція БКК створюється за оригінальними рецептами, унікальними технологіями і стандартами, які гарантують високу якість і неповторні смакові відчуття.

З кожним роком замовлення на виробництво кондитерських виробів компанії ростуть, а разом з ними збільшується територія реалізації товарів бренду.

БКК – ЩАСТЯ В кожному шматочку!